آرش مشتاقی

مدرس تار و سه تار


آرش مشتاقی متولد پنجم تیرماه 1356 است.وی آموزش ساز تار و سه تار را از سال 1367 نزد آقایان شهریار فریوسفی، فرهمند و مجتبی شجاعی در اصفهان آرش مشتاقیآغاز کرد و در ادامه نزد اساتیدی چون عطاجنگوک و مهرداد دلنوازی در تهران مشق ساز کرد. پس از آن به مدت 4 سال در محضر استاد ارشد طهماسبی کسب فیض نمود.همچنین وی تئوری موسیقی و هارمونی مقدماتی را نزد علیرضا مشایخی و آهنگسازی کاربردی، ریتم شناسی و موسیقی ملل را نزد دکتر محمدرضا آزاده فر آموخت.

مشتاقی از سال 1372 فعالیت خود را در تدریس و همچنین همکاری با گروههای موسیقی به عنوان نوازنده و آهنگساز آغاز نمود. در سال 1374 در جشنواره کشوری جوان به داوری استاد حسین علیزاده موفق به دریافت لوح سپاس گردید.
وی در سال 1389 گروه موسیقی " ساربانگ " را تاسیس نمود که اولین کنسرت این گروه در تیرماه سال 90 برگزار گردید .
از جمله فعالیت های آرش مشتاقی :
همکاری با سازمان صدا و سیما به عنوان آهنگساز و نوازنده.کسب مقام اول جشنواره فصلی جوان با گروه شورانگیز (به عنوان سرپرست گروه). دریافت لوح سپاس از استاد محمد علی کیانی نژاد به همراه گروه شورانگیز در جشنواره جوان. اجرا در تالار وحدت تهران از مجموعه شبهای اصفهان (به همراه گروه فراق).اجرا در اختتامیه المپیاد جهانی فیزیک (به همراه گروه فراق). اجرا در کشور روسیه به دعوت کنسرواتوار چایکوفسکی (به همراه گروه فراق). اجرا در همایش بزرگداشت فردوسی (بداهه نوازی). اجرا در همایش «فرهنگ ایران زمین» در تهران (بداهه نوازی).انتشار آلبوم دخترک ژولیده (دو نوازی تار).

نظرات برای نظر دادن باید عضو سایت باشید یا وارد شوید

نظر دهید

برای نظر دادن باید عضو سایت باشید یا وارد شوید